Pracownia Smukłej Sylwetki

Autorski program łączy wysiłek fizyczny na innowacyjnych urządzeniach
Body Space z indywidualnie dobraną suplementacją i doradztwem w zakresie
prawidłowego żywienia oraz analizy składu ciała.

Amako

Dlaczego Pracownia Smukłej Sylwetki z Body Space?

Dbamy o klienta kompleksowo. Oferujemy mu możliwość rozpoczęcia całego programu, dzięki któremu każdy może osiągnąć swój indywidualny cel (odchudzenie, redukcja cellulitu, wymodelowanie sylwetki, poprawa kondycji) .

W naszych urządzeniach trening typu cardio wzbogacony jest o technologie Vacum oraz Infrared, dzięki którym osiągniecie wymarzonego efektu staje się szybsze i o wiele przyjemniejsze.

Strefa Body Space w AMAKO to wyjątkowe miejsce, które oferuje swoim klientom kompleksową obsługę w dziedzinie odchudzania, modelowania sylwetki, redukcji cellulitu oraz ogólnej poprawy kondycji fizycznej. Dzięki wykorzystaniu w urządzeniach nowoczesnej technologii Vacum oraz Infrared osiągnięcie wymarzonego efektu staje się szybsze, łatwiejsze i o wiele przyjemniejsze. Autorski program łączy wysiłek fizyczny na innowacyjnych urządzeniach Body Space z indywidualnie dobraną suplementacją i doradztwem w zakresie prawidłowego żywienia oraz analizy składu ciała w zakres której wchodzą: pomiar wagi ciała, ustalenie :stopnia ryzyka zawału i miażdżycy, wskaźnika tłuszczu w całym ciele, metabolizmu spoczynkowego i wieku metabolicznego, nawodnienia organizmu, wskaźnika tłuszczu brzusznego, masy tkanki kostnej i tkanki mięśniowej, indeks oraz ocenę fizyczną.

Body Belly

Innowacyjna maszyna do kompleksowego treningu wszystkich mięśni brzucha!

Łączy w sobie prostotę wykonywania ćwiczeń mięśni brzucha, ze skutecznością treningu w podwieszeniu poprzez pełny zakres ruchu. Działa na mięśnie brzucha nie obciążając szyi, pleców oraz ramion w przeciwieństwie do tradycyjnych brzuszków.

Dodatkowo sanki można regulować na lewo-skręt oraz prawo-skręt stymulując pracę mięśni skośnych brzucha.

Body  Roll

Rollmasaż na urządzeniu jest sprawdzonym  sposobem na jędrną sylwetkę. Polega na masowaniu całego ciała za pomocą drewnianych, charakterystycznie wyprofilowanych rolek.

Prawdziwy żarnik podczerwieni, zamontowany w Body Roll Infra, jeszcze skuteczniej pomaga w uzyskaniu pięknej i szczupłej sylwetki, skuteczniej wzmacnia mięśnie, uelastycznia skórę i redukuje rozstępy. Body Roll z podczerwienią łączy w sobie lecznicze działanie promieni podczerwieni z dobroczynnym masażem na rolkach. Podczerwień powoduje, że masaż staje się jeszcze większą przyjemnością.

Jego celem jest usprawnianie przepływu limfy i krążenia krwi. Masaż wykonywany jest w odpowiedniej kolejności. Zaczyna się od dolnych części ciała i przesuwa coraz wyżej. Wykonuje się go zgodnie z kierunkiem przepływu chłonki, czyli w kierunku głównych węzłów chłonnych, zachowując kierunek dosercowy. Program masażu składa się z 16 pozycji i trwa pól godziny.

Body Space Infrared Steper

 

Jest urządzaniem symulującym stawianie kroków w sposób najbardziej zbliżony do naturalnego, zgodnego naturalną motoryką ludzkich ruchów.

Pomaga doskonale wymodelować sylwetkę, ponieważ angażuje podczas treningu o wiele większą liczbę mięśni, aniżeli inne trenażery stosowane w klubach fitness. Nie tylko mięśnie dolnych partii Twego ciała jak uda, pośladki i łydki, ale również ręce, klatkę piersiową, plecy, czy ramiona, a przy tym ćwiczenia fizyczne wspomagane są przez technologię podczerwieni „InfraRed”.

Bieżnia Vacu Therm

wykorzystuje w swoim działaniu najnowsze, rewolucyjne osiągnięcia techniki – podciśnienie i podczerwień wielokrotnie zwiększające efekty wysiłku fizycznego i pozwalające na osiągnięcie pożądanych efektów w krótszym czasie.

Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni (zdecydowany marsz) oraz podciśnieniu panującemu w kapsule dochodzi do polepszenia krążenia krwi głównie w miejscach najbardziej narażonych (brzuch, uda, pośladki) na powstawanie cellulitu. W kapsule mamy również możliwość włączenia funkcji infrared. Działanie promieniowania podczerwieni powoduje, że organizm łatwiej wydala  wodę, spala tłuszcz, wzmacnia układ immunologiczny Pod wpływem ciepła poprawia się krążenie krwi, skóra wydala zanieczyszczenia i martwe komórki, a przez to staje się bardziej jędrna i gładka. Skutkiem tego jest zwiększenie przepływu krwi i lepsze dotlenienie i ukrwienie tkanek. Tlen jest lepiej doprowadzany do komórek ciała. To powoduje odprężenie, redukuje bóle mięśniowe i przyspiesza procesy leczenia.

Zadbaj o Swoją kondycję i sylwetkę
podczas sesji treningowych
na urządzeniach

Body Space